שאלות שצצות

מה עושים במהלך אימון?


מתפתחים כדוברי אנגלית. האימון מותאם לגיל, רמת ומטרת המתאמן אך על פי רוב בגילאים הצעירים מושם דגש על מודעות פונולוגית (היחס בין צלילי השפה לאותיות) ואוצר מילים. בגילאי החטיבה והתיכון מתרכזים באימוץ דפוסי חשיבה באנגלית והשרשת תבניות השפה. בגילאים הבוגרים מתרכזים בשיח מתקדם, הגייה והעשרת השפה.
כמה עולה אימון?


180 ש"ח כולל מע"מ לאימון פרטי בן 25 דקות.
120 ש"ח למתאמן כולל מע"מ לאימון קבוצתי בן 25 דקות.
האם האימון פרטי או קבוצתי?


בספיקס אנו מציעים גם אימונים פרטיים וגם אימונים קבוצתיים.
למי נועד האימון הפרטי?


אימון פרטי נועד למתחילים, לאלו שייתכן ועדיין אינם חשים בנוח לדבר בפני מתאמנים אחרים או לאנשים שמיטיבים ללמוד ולהתרכז בסביבה לימודית עם יחס מורה תלמיד של 1:1.
למי נועד האימון הקבוצתי?


אימון קבוצתי נועד למתאמנים בעלי אותה רמה, שמכירים ביתרונות הרבים הטמונים באימון קבוצתי – האפשרות להישמע ולשמוע מתאמנים נוספים, ללמוד מניסיונם. בנוסף, האימון הקבוצתי מאפשר למתאמנים לפתח את הביטחון הנדרש בסביבת למידה מאד מצומצמת ותומכת.
כמה מתאמנים באימון קבוצתי?


אימון קבוצתי כולל ארבעה מתאמנים לכל היותר.
כמה אימונים דרושים לי על מנת לדבר אנגלית באופן שוטף?


מחקרים שונים שניסו להשיב על השאלה הזו, הולידו תשובות שונות עם פער ניכר של מאות שעות אימון בניהן. הסיבה לכך היא שהתשובה תלויה בשני גורמים – האחד, טיב המדריך ויכולותיו, והשני, נתוני הפתיחה של המתאמן שכוללים ידע קודם באנגלית, התחושות כלפי השפה והשימוש בה, מידת הביטחון העצמי וכמובן, מידת הרצון והנכונות להתמיד בתהליך שדורש מאמץ ניכר.
האם ניתן להתחיל בכל רמה, גם אם איני יודע כלל לדבר באנגלית?


בוודאי.
מה המפתח להצלחה בהליך רכישת השפה האנגלית?


שם המשחק הוא חשיפה מרבית לאנגלית תקינה, בפרט במדינה כמו ישראל שבה אנגלית היא שפה זרה ולא שפה שנייה, ועל כן החשיפה במרחב לאנגלית תקינה היא נמוכה עד נמוכה מאד. על החשיפה לאנגלית להיות דומה ככל שניתן מבחינה כמותית ואיכותית לזו שהייתם זוכים לה אילו הייתם עוברים למדינה דוברת אנגלית לשם עבודה או לימודים. עליה לכלול אתגרים יומיים לכל כישורי השפה – השמיעה, הקריאה, הכתיבה וכמובן, הדיבור.